Callys

Callys príbeh

Švajčiarsko je známe svojím prírodným bohatstvom a krásou. Jedným z miest ovplývajúcich práve takouto krásou je najväčšie alpské jazero – Ženevské jazero, ktoré leží na území Švajčiarska a Francúzska. Na tomto mieste sídli švajčiarske laboratórium Biodermina a už od roku 1975 vyvíja kozmetické riešenia pre starnúcu pleť s ohľadom na prírodu. 

V roku 2006 sa z Bioderminy stáva značka Callys, ktorá sa špecializuje na vývoj špeciálnych sér s vysokou koncentráciou rastlinných aktívnych látok. Svojím balením pripomínajú injekčnú striekačku, ktorá zabezpečuje 100% stav produktu počas celej doby používania – produkt sa nezvetráva a až do poslednej kvapky si zachováva dokonalý stav. Predstavuje okamžitú ozdravnú injekciu, ktorá Vašu pleť zanechá zdravú a sviežu. Callys spomaľuje výskyt znakov starnutia pleti prostredníctvom čistých rastlinných ingrediencií obsiahnutých vo vedecky testovaných sérach. Touto filozofiou sa riadi už vyše 40 rokov; od svojho začiatku vyvíja produkty, v ktorých spája to najlepšie z prírody s pokrokovou technológiou. Garanciou kvality nie je len švajčiarsky pôvod ingrediencií, ktoré sa podieľajú na budovaní štruktúry pokožky, ale aj fakt, že aktívne látky sú účinne samostatne, no v synergii s ostatnými zložkami sa ich účinok zvyšuje. Základnou látkou všetkých sér je práve nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorá dokáže udržať 1000-krát viac vody ako je jej reálna hmotnosť. Ide o látku, ktorá sa v našom tele nachádza prirodzene od narodenia, avšak s procesom starnutia sa jej produkcia spomaľuje. Dôležitou informáciou pri výbere správneho produktu s obsahom kyseliny hyalurónovej je jej hmotnosť – čím nižšia molekulárna hmotnosť, tým rýchlejšie sa vpraví do pokožky a okamžite ju hydratuje. 

Dbať o svoju pokožku sa dnes dá aj bez toho, aby boli produkty testované na zvieratách a škodili životnému prostrediu. Séra, ktoré Vám prinášame, spĺňajú vysoké štandardy švajčiarských výrobných metód a sú 100% prírodné a hypoalergénne. Vyhovujú všetkým typom pleti a vďaka svojej príjemnej textúre na báze vody prenikajú hlboko do pokožky, kde intenzívne pôsobia a obnovujú jej štruktúru. Príjemne voňajú a prinášajú okamžite viditeľné výsledky. 

Viac informácii o zložení jednotlivých sér a ich účinkoch sa dočítate v ďalšom blogu.